DVO Onyx DC 29" Boost Green

Výpredaj Predajňa
Neohodnotené
Značka: DVO
€2 099,99 –47 %
Zjazdová odpružená vidlica DVO Onyx DC 29" Boost Green
€2 099,99 –47 % €1 099,99
Na predajni (1 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Zjazdová odpružená vidlica DVO Onyx DC 29" Boost Green

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
nad 80€
24h
Výmena tovaru
do 30 dní

Podrobný popis

DVO odpružená vidlica Onyx DC D1 29" DH - 203 mm - 1 1/8 palca - 48 mm Offset - 20 x 110 mm Boost - zelená

Prečo ónyx?

Svetový pohár Born – pripravené na preteky. Od prvého dňa vývoja sa Onyx Dual Crown musel osvedčiť priamo na bicykli Marcela Gutierreza na najťažších tratiach Svetového pohára. DVO zodpovedalo potrebám elitných pretekárov s výkonnostnými charakteristikami, aby vyhovovali hobby zjazdovým jazdcom a nadšencom dlhého cestovania. Vývojári zachovali výkonové charakteristiky celej produktovej rady DVO Suspension a pridali pár drobností, ktoré sú pri modernej DH vidlici nevyhnutné.

D1 je prémiový rad odpružených vidlíc od DVO. Tieto vidličky sú ručne vyrábané a majú všetky funkcie a služby, na ktoré ste od DVO zvyknutí. Systém D1 je založený na osvedčenom koncepte diamantového tlmenia s kompresným mechom a dynamickým tlmením riadeným podložkou. Päť možností externého nastavenia zahŕňa vysokorýchlostnú kompresiu s viac ako 30 kliknutiami, 6 kliknutí nízkorýchlostnú kompresiu, externé nastavenia OTT „Off the Top“, AVA „Advanced Volume Adjust“, dynamický odskok a ventily na odľahčenie tlaku vzduchu na odliatku.

Dynamické ovládanie – vysoko/nízkorýchlostná kompresia a dynamický odraz
Šesťstupňová nízkorýchlostná kompresia pre rýchle nastavenia na cestách. Viac ako 30 úrovní nastavenia pre vysokorýchlostnú kompresiu ponúka maximálnu nastaviteľnosť pre veľké údery a kontrolu.
14 kliknutí, ako aj stupeň odskoku upravený pomocou podložky umožňujú 100% dynamiku. To znamená, že odskok je riadený rýchlosťou, ktorou olej preteká systémom. Vidlica reaguje na to, čo zasiahne a je pripravená na to, čo príde.

Kompresný mechúr
Srdcom tlmiča je kompresný mechúr DVO. Exkluzívna funkcia, ktorá obklopuje močový mechúr veľkým objemom oleja a stláča ho počas celého zdvihu. To ponúka bezkonkurenčnú citlivosť, odolnosť a stálosť tlmenia na dlhých cestách v drsných podmienkach.

AVA - Advanced Volume Adjust
Úplne nová funkcia, ktorá posúva nastavenie objemu vzduchu na ďalšiu úroveň. Použite objemové rozpery na zmenu výšky vzduchového piestu, čím efektívne znížite alebo zväčšíte objem vzduchu. Dokonale nastavte požadovaný celkový postup.
So systémom AVA a exkluzívnym nastavením OTT od DVO máte teraz plnú kontrolu nad začiatkom, stredom a koncom jazdy.

OTT - Off the Top
Žiada si príliš veľa neuveriteľnej citlivosti na malé nerovnosti a skvelé pruženie v strede a na konci jazdy? Nie, ak šoférujete DVO. Exkluzívna funkcia OTT v odvetví odlišuje produkty DVO od všetkého ostatného. Umožňuje dokonale doladiť počiatočný zdvih bez kompromisov v strednom a koncovom zdvihu.

20x110mm Posilnená náprava
Onyx DC má doteraz najtuhší systém náprav od DVO. Boost umožňuje širší náboj pre celkovo tuhšie koleso.
Nebojte sa, na používanie ónyxovej Vidlica našťastie nepotrebujete nové koleso. DVO dodáva 10 mm dištančnú podložku pre brzdové kotúče, aby bolo koleso bez posilňovača kompatibilné.

Ďalšie podrobnosti o vidlici

Rozsah dodávky: vrátane 20x110 mm Boost pevná oska, rozpera brzdového kotúča pre non-boost kolesá a náboje
Materiál: hliníkový hriadeľ, CNC frézovaná hliníková korunka, 36mm hliníkové vzpery, horčíkový odliatok (ponorné rúrky)
Prídavok k Hmotnosťi: údaje výrobcu

 

Dodatočné parametre

Kategória: Odpružené vidlice
Záruka: 2 roky
Zdvih: 203mm
Farba: Green
Farba filter: Green
Offset: 48
Os: 20x110 Boost
Model: Onyx DC
Veľkosť kolies: 29"
Výrobca: DVO Suspension

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz