Náš príbeh

-- 2012 --

Nápad

V roku 2012 predpovedali Mayovia najväčší koniec sveta, ale nám sa vtedy začala písať história. Hovorí sa - teraz alebo nikdy. A tak popri zamestnaní začíname rozbiehať e-shop s bajkami a plníme si sen.

-- 2013 --

Spúšťame e-shop!

Akoby zázrakom prežije aj okolitý svet. Nevydychujeme, berieme to ako znamenie a spúšťame náš prvý oficiálny e-shop. Začíname sa zameriavať na zjazdové značky a spočiatku predávame výhradne komponenty Nukeproof, Dartmoor a doplnky Cube.

-- 2014 --

Stávame sa vyvolenými

Postupne si trúfame oslovovať čoraz viac dodávateľov. Stávame sa Vyvolenými. Okrem komponentov začíname predávať aj bicykle Nukeproof ako jediný predajca značky na Slovensku.

 

-- 2015 --

Naša rodina sa rozrastá

Dopĺňame portfólio o značky Alpinestars, Mondraker, začíname sa zameriavať na predaj produktov od trailu až po downhill a naša rodina sa rozrastá - nadväzujeme partnerstvo s nádejným zjazdovým pretekárom Timotejom Litvajom.

-- 2016 --

Z koníčka full-time job

E-shop už nie je len hobby a pouhý sen. Dávame výpoveď v práci a začíname sa biznisu venovať naplno. Oslovuje nás downhill tím C.T.C. Wolf Riders ohľadom potenciálnej spolupráce a my žiadosť o ruku s radosťou prijímame.

-- 2017 --

Máme vlastný SPDH tím!

Rastieme ako z vody a byt na Vietnamskej nás už omína. Stávame sa hlavným sponzorom bajkerov z C.T.C. Wolf Riders a meníme názov SPDH tímu na bajky.sk C.T.C. V tom istom roku zaznamenávame jeden z našich najväčších úspechov a ovládname bedňu na Slovenskom pohári vo Veľkej Rači.

 

-- 2018 --

Z bytu do kamennej predajne

Sťahujeme sa z bytu do kamennej predajne, kde začíname okrem bajkov a komponentov predávať aj oblečenie Fox, Mondraker, GT, doplnky Lezyne a predaj dopĺňame o servis. Okrem toho kultúrne žijeme - v spolupráci s bajky.sk vzniká lifestylový film Pružinári, ktorý odpaľujeme na BikeFeste v Kálnici a davy šalejú.

 

-- 2019 --

Servis, testovačky a iné dobrodružstvá

Okrem predaja už aj servisujeme. Začíname opravovať vidlice ako oficiálny autorizovaný servis značky RockShox. V spolupráci s BMX Club Rača rozširujeme portfólio aj o bikrosové bajky Chase a trail segment o značku Ragley. Bikefest v Kálnici sa bez nás nezaobíde ani tento rok, a preto balíme celý náš kredenc, testovačky bajkov od Nukeproof a Mondraker a vyrážame za ďalším dobrodružstvom.

 

-- 2020 --

Nič nás nezastaví

Svet sa zase zbláznil. V Číne niekto zjedol netopiera a ľudia sa už viac nemôžu bozkávať. My sme ale prežili koniec sveta a nejaký nový druh vírusu nás nezastaví. Nastávajú zmeny vo vedení, zamykáme predajňu na dva západy, prechádzame do pôvodného online režimu a efektívne využívame voľný čas. Na školení v servisovaní komponentov pre DVO dostávame nálepku autorizovaného servisu a predajcu ďalšej vysnívanej značky.

 

-- 2021 --

Pripíjame na život!

Jediná cesta ako z toho von je čipovanie a preto neváhame! Picháme si mikročip do ľavého pleca a získavame nesmrteľnosť. Meníme vizuálnu identitu, sťahujeme kamennú predajňu do väčších priestorov a pripravujeme nový e-shop. Okrem toho bicyklujeme, žijeme, spolupracujeme a rastieme. Pripíjame na život a oslavujeme 9. výročie od svojho založenia. Ride or die b*tches!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz