Olej na reťaz PEATY'S LINKLUBE ALL-WEATHER PREMIUM 120ML

Akcia Predajňa
Neohodnotené
Značka: Peaty`s
€22,99 –30 %
Olej na reťaz PEATY'S LINKLUBE ALL-WEATHER PREMIUM 120ML
€22,99 –30 % €16,09
Na predajni (2 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Milujete náš štandardný Linklube All-Weather, ale chcete, aby fungoval ešte čistejšie, hladšie, tichšie a vydržal o 30% dlhšie? Linklube All-Weather Premium je mazivo na reťaz, na ktoré ste čakali!

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
nad 80€
24h
Výmena tovaru
do 30 dní

Podrobný popis

Olej na reťaz PEATY'S LINKLUBE ALL-WEATHER PREMIUM

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

 • Čistejšia, hladšia, tichšia a o 30 % dlhšia
 • navrhnuté pre najdlhšie jazdy v zmiešaných podmienkach
 • Vôňa mäty zodpovedá obľúbenému štandardnému lubrikantu do každého počasia
 • ČISTÝ KONCOVK NA viečko APLIKÁTORA TAK, ABY MOHLO VIDIEŤ MAZIDLO, ŽE PLNÍ KOMORU TESNE PRED ODKAPANÍM

Milujete náš štandardný Linklube All-Weather, ale chcete, aby fungoval ešte čistejšie, hladšie, tichšie a vydržal o 30 % dlhšie? Linklube All-Weather Premium je mazivo na reťaz, na ktoré ste čakali!

ÚPLNE NOVÁ ÚROVEŇ VÝKONU

Navrhnuté pre najdlhšie jazdy v zmiešaných poveternostných podmienkach. Linklube Premium All-Weather využíva rovnaký vedecký prístup ako náš obľúbený Linklube All-Weather, ale kvalita ingrediencií sa zvyšuje na 11.

S rovnakými vlastnosťami čistenia reťaze ako naše štandardné mazivo do každého počasia, mliečno-biely Linklube Premium preniká hlboko do reťaze a nahrádza vlhkosť, zrná a nečistoty dlhotrvajúcou zmesou olejov, voskov a netoxických nanočastíc.

Prečo o 30 % dlhšie?

All-Weather Premium prešla za posledných pár rokov tisíckami kilometrov testovania a vývoja našimi pestrými skupinami jazdcov a testerov produktov. Počas týchto kilometrov testovania v reálnom svete zistili, že v priemere o 30 % dlhšie vydrží v rovnakých podmienkach ako náš štandardný All-Weather Linklube.

Počas prvej vlny blokovania používal zlatý paralympijský medailista Steve Bate najnovšiu formuláciu a porovnával ju s našim štandardným Linklube All-Weather.  

Počas jeho impozantnej jazdy 1 000 míľ na turbo trenažéri počas desiatich dní výsledky ukázali, že All Weather Premium vydržalo obrovských 500 míľ, kým sa opotrebovalo. Na porovnanie, štandard Linklube All-Weather trval 380 míľ v rovnakých kontrolovaných podmienkach, čo ukazuje na 31,5% zvýšenie životnosti.

APLIKÁCIA

 1. Pred nanesením čerstvého maziva vždy úplne odmastite hnacie ústrojenstvo. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite Peaty's Drivetrain Degreaser
 2. Po odmastení sa uistite, že ste reťaz dôkladne umyli čistou vodou (odmasťovač je predsa navrhnutý tak, aby pohltil reťazový olej)
 3. Odstráňte z reťaze toľko vody, koľko môžete. Najlepšie výsledky dosiahnete použitím PT17
 4. Fľašu poriadne pretrepte
 5. Aplikujte mazivo počas otáčania reťaze smerom dozadu (elektrobicykle budú musieť šliapať dopredu v stojane), pričom sa uistite, že každý článok je primerane pokrytý
 6. Pokračujte v cyklovaní reťaze približne 10 sekúnd, aby ste pomohli mazivu dostať sa do reťaze
 7. Čistou handričkou dôkladne utrite všetko prebytočné mazivo z reťaze

Dodatočné parametre

Kategória: Mazivá a vazelíny
Záruka: 2 roky
Objem: 120ml
Výrobca: Peaty`s

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz