Sedlo FIZIK Terra Argo X1 - 150mm

Predajňa
Neohodnotené
Značka: Fizik
€199
Na predajni (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Sedlo na gravel FIZIK Terra Argo X1 - 150mm

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
nad 80€
24h
Výmena tovaru
do 30 dní

Podrobný popis

Sedlo FIZIK Terra Argo X1 - 150mm

 
  • Argo: všestranné sedlo s krátkym nosom, ktoré podporuje stabilitu a zmierňuje tlak na citlivé oblasti
  • X1: kombinácia karbónového vystuženého nylonového plášťa a karbónovej koľajnice
  • Mobius Rail: Dizajn s uzavretou slučkou pre väčšiu pevnosť a rozloženie hmotnosti
  • Wingflex: Bočné okraje škrupiny sa ohýbajú a prispôsobujú pohybu vnútorných nôh jazdca
  • Pena typu 2: Progresívne odpruženie s nižším modulom kompresie
  • Terra: Terénna séria navrhnutá tak, aby vás preniesla za vaše hranice
  • Účel použitia: Štrk
  • Koncepty: Ide o produkt programu fizik Concepts, medziodborovej spolupráce popredných priemyselných odborníkov a akademikov, ktorí vykonávajú výskum a analýzy v oblasti technológie, dizajnu, fyziológie a úpravy bicyklov pri hľadaní spôsobov, ako zlepšiť cyklistický výkon.

 

VYŠŠIA STABILITA

Tam, kde tradičný tvar sedla povzbudzuje jazdcov, aby často menili svoju pozíciu pre lepší pákový efekt, Argo stavia jazdcov do pevnejšej polohy, čo zabezpečuje väčšiu stabilitu a lepšie rozloženie hmotnosti. Krátka dĺžka Terra Argo umožňuje jazdcom sedieť viac vpredu bez nadmerného tlaku na citlivé oblasti. Vyznačuje sa tiež ergonomickým výrezom, ktorý bol vyvinutý pomocou podrobnej analýzy tlaku a vstupov od lekárskych odborníkov.

 

SEDLO ŠPECIFICKÉ ŠTRK

Argo je náš najuniverzálnejší tvar sedla, pričom každá verzia je vhodná pre rôzne štýly jazdy. Ako voliteľná výbava špecifická pre štrk bola Terra Argo skonštruovaná s poddajným plášťom, ktorý ponúka určitý stupeň flexibility. Táto riadená elasticita pohlcuje chvenie a vibrácie vozovky a poskytuje pohodlie potrebné pre jazdu na dlhé vzdialenosti po nespevnených cestách.

 

STABILITA A REAKCIA

Aby sme lepšie podporili flexibilný plášť Terra Argo, použili sme náš koľajnicový systém Mobius s uzavretou slučkou pre zvýšenú štrukturálnu stabilitu a odozvu. Terra Argo má zvlnený profil, ktorý poskytuje spodnú časť chrbta potrebnú pri dlhých jazdách a pomáha jazdcom udržať si pozíciu pri stúpaní na sypkom teréne. To isté platí pre dizajn s padnutým nosom, ktorý umožňuje jazdcom otáčať panvou a zároveň tlačiť dopredu na nos pre lepšiu trakciu a prenos sily.

 

KOMFORT NA ĎALŠIE DIAĽKY

Výstelka je vyrobená z patentovanej peny Fizik Type-2, ktorá je v oblasti sedacích kostí o niečo hrubšia, aby podporovala vzpriamenejšiu polohu pri jazde. Tlmenie je o niečo mäkšie a progresívnejšie ako typ, ktorý používame na našich pretekárskych sedlách, čím poskytuje väčší komfort na dlhé vzdialenosti.

Dodatočné parametre

Kategória: MTB sedlá
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna
Šírka: 150mm
Veľkosť: Uni
Výrobca: FIZIK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz